Plieniniai vamzdžiai

Plieniniai vamzdžiai

Sunday, December 18th, 2011

Visas šiuo metu siūlomas plieninių vamzdžių asortimentas pateiktas produktų kataloge. Ten reikiamas vamzdis lengvai randamas pagal skersmenį, sienelės storį, ilgį, plieno rūšį ir kitus duomenis. Taip pat galite įvertinti jo būklę paspaudę ant nuotraukų ikonėlių ir jas padidinę. Tai ne iliustracijos, o tas plieninis vamzdis, kuris realiai yra sandėlyje ir kurį galima apžiūrėti natūroje. Tiesiog atvažiuokite, ir įsitikinkite ar jis Jums tinka. O dabar spauskite nuorodą Metaliniai vamzdžiai.

Toliau aprašyti dažniausiai antrinėje rinkoje sutinkami apvalūs besiūliai ir elektra virinti tiesiasiūliai bei spiraliniai plieniniai vamzdžiai.

Kadangi Lietuvoje paprastai naudojamas Rusijoje arba Ukrainoje pagamintas dėvėtas vamzdis, pateikiame rusiškus standartus (GOST-us). ТУ (techninės sąlygos) vamzdžių gamybos sektoriuje dažniausiai nustato griežtesnius reikalavimus nei GOST, o visi magistraliniai plieniniai vamzdžiai virš 820 mm skesmens gaminami tik pagal ТУ. To paties skersmens ir sienelės storio vamzdis, pagamintas pagal technines sąlygas, kaip taisyklė yra brangesnis nei pagamintas pagal GOST. Kadangi ТУ yra labai daug (vien tik 530 mm skermens vamzdžiams jų priskaičiuojama virš 50!) ir kiekvienas gamintojas paprastai turi savas technines sąlygas, čia jų neaprašinėsime. Informacijos apie jas galite pasiteirauti arba tiesiogiai pas gamintojus, arba pas mus puslapyje Kontaktai.

Besiūliai vamzdžiai
Tiesiasiūliai vamzdžiai
Spiraliniai vamzdžiai
Magistraliniai vamzdžiai

Visi populiariausi standartai yra pateikti metalo profilių brėžinių ir jų geometrinių duomenų kataloge – Plieno profilių charakteristikos ir brėžiniai. Kad būtų lengviau naudotis katalogu, galite atsisiųsti demo filmuką (1,2 MB):

cad-blocks-demo.zip

Leave a Reply

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree